Kladno, Slaný, Nové Strašecí, Řevničov, Krušovice, Mšec, Klobuky, Smečno, Stochov, Tuchlovice, Velká Dobrá, Unhošť, Hostivice ...
Výborné firmy - v regionu ověřeny časem,
STAVBY a STŘECHY, TOPENÍ a VODA, ELEKTROMONTÁŽE a EZS
obklady a dlažby, stavebniny, stavba RD, kanalizace, koupelny, plyn, hromosvody, osvětlení ...

Výborné firmy - STAVBY a STŘECHY, TOPENÍ a VODA, ELEKTROMONTÁŽE a EZS - Kladno, Slaný, Nové Strašecí, Řevničov, Krušovice, Mšec, Klobuky, Smečno, Stochov, Tuchlovice, Velká Dobrá, Unhošť, HostiviceTOPA TICHÝ - topení, voda, plyn, rekuperace

TOPA Tomáš Tichý - odborná firma v oboru VODA - PLYN - TOPENÍ - KANALIZACE. Na trhu nepřetržitě od r. 1990

Stavíte? Provádíte rekonstrukci domu? Neváhejte a využijte našich služeb. Nabízíme kompletní servis v oboru: VODA - PLYN - TOPENÍ - KANALIZACE.

Rádi Vás navštívíme a poskytneme odbornou radu při zpracování projektové dokumentace. Zdarma Vám rádi provedeme prohlídku Vašeho domu nebo jiného objektu včetně návrhu topného systému a jeho cenové nabídky. Poradíme Vám s výběrem kotlů, otopných těles, zařizovacích předmětů a v případě zájmu realizujeme jejich dodávku.

Naše společnost sídlí v Krušovicích. Kontaktujte nás, prosím, na tel:

sídlo: Pod Česačkou 193, 270 53, Krušovice
e-mail: topatom@live.com


IČ: 12538141, DIČ: CZ6107021822


přejít na ARES - přehled vybraných ekonomických subjektů Zde je možno ověřit firmu v RES + RŽP + DPH (zadejte IČ)přejít na Ověření plátce DPHZde je možno ověřit Plátce DPH (zadejte DIČ)přejít na Web firmyPřejít na web firmy


TOPENÍ

Realizujeme kompletní montáže ústředního topení včetně dodávek veškerého materiálu a příslušné regulace. Realizujeme podlahové topení.
Instalujeme tepelná čerpadla využívající obnovitelné zdroje energie z přírody – sluneční teplo zachycené ve vzduchu, půdě a spodní vodě.

přejít na rubrikupřejít na rubriku - web firmy

PLYN

Montujeme a prodáváme: plynové kotle Vaillant, Viadrus, Protherm, Dakon, Therm, Immergas. Na přání zakazníka zajistíme kotle i jiných výrobců.
Dále montujeme a prodáváme plynové sporáky a kombinované plynové sporáky s elektrickou troubou zn.: Mora a Karma.

přejít na rubrikupřejít na rubriku - web firmy

VODA a KANALIAZCE

Rozvody vody v tradičních plastových i jiných materiálech. Montáže a výměny vodoměrů, kompletní vodárny.
Provádíme výstavbu vsakovacích jímek pro likvidaci dešťových vod včetně potřebných výkopových prací. Realizujeme obecní vodovody - výstavbu inženýrských sítí.

přejít na rubrikupřejít na rubriku - web firmy

REKUPERACE

Rekuperace, neboli zpětné získávání tepla je děj, při němž se přiváděný vzduch do budovy předehřívá teplým odpadním vzduchem.
Rekuperační výměníky tepla se nejčastěji osazují přímo do větracích jednotek. Rekuperaci je tak možno využít prakticky ve všech typech objektů při hygienicky nutném větrání.

přejít na rubrikupřejít na rubriku - web firmy